Niebieska Strefa A A+ A++

Imprezy dla dzieci i młodzieży

Spotkanie z Chopinem

1 grudnia 2010 r. odbyła się lekcja biblioteczna z udziałem uczniów klasy II Kolegium Szkół Prywatnych pt. Spotkanie z Chopinem. W czasie spotkania dzieci zapoznały się z życiem i twórczością wybitnego polskiego kompozytora, wysłuchały najbardziej znanych utworów pianisty, wzięły również udział w krótkim konkursie.

Czytaj dalej

Zwierzęta i ich środowisko

27 kwietnia 2010 r. odwiedzili nas uczniowie klasy II p1 Kolegium Szkół Prywatnych. Tematem spotkania były zwierzęta i środowisko, w którym żyją. Po krótkiej pogawędce i obejrzeniu kolorowych książek z zakresu tej tematyki dzieci wykonały własne ilustracje.

Czytaj dalej

Poznajemy naszą bibliotekę

W dniach od 17 do 30 marca naszą bibliotekę odwiedziło 7 grup z Prywatnego Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Kielcach. Były to „Biedronki”, „Muszelki”, „Stokrotki”, „Krasnale”, „Bratki”, „Pszczółki” i „Motylki”.

Czytaj dalej

Zwierzęta i ich środowisko

16 marca odwiedzili nas uczniowie klasy II Kolegium Szkół Prywatnych. Po krótkiej pogawędce o zwierzętach i środowisku, w którym żyją, dzieci z zapałem przystąpiły do tworzenia kolorowych prac plastycznych nawiązujących do tematu spotkania.

Czytaj dalej

Bohaterowie naszych lektur

24 lutego odwiedziła nas klasa II Kolegium Szkół Prywatnych. Tematem spotkania byli bohaterowie naszych lektur. Dzieci zapoznały się z postacią Karolci i wraz z nią wkroczyły w kolorowy świat marzeń.

Czytaj dalej