A A+ A++

ul. Marii Konopnickiej 5, 25-406 Kielce

(41) 362 70 13, (41) 368 54 09

(41) 362 61 15

biblioteka@mbp.kielce.pl

Kontakt

Dyrektor

Andrzej Maćkowski

41 362 70 13
andrzej.mackowski@mbp.kielce.pl
Zastępca dyrektora

Bożena Iwan

41 368 54 09
bozena.iwan@mbp.kielce.pl
Sekretariat

Anna Lasa

41 362 70 13
anna.lasa@mbp.kielce.pl
Główna księgowa

Urszula Sochanek

(41) 3627013
urszula.sochanek@mbp.kielce.pl
Dział Administracyjny

Kierownik Andrzej Sobczyk

41 362 70 13
biblioteka@mbp.kielce.pl
Dział Księgowości

Iwona Ramiączek

Aneta Adamiec

(41) 3627013
biblioteka@mbp.kielce.pl
Dział Informatyzacji i Automatyzacji

Kierownik Marek Maksymiuk

41 368 54 09
informatyk@mbp.kielce.pl
Artur Piwko
artur.piwko@mbp.kielce.pl
Dział Gromadzenia, Opracowania i Udostępniania Zbiorów

Kierownik Anna Szalkowska

41 368 54 09
anna.szalkowska@mbp.kielce.pl
Joanna Binkowska-Słoń
gromadzenie@mbp.kielce.pl
Barbara Nawierska
barbara.nawierska@mbp.kielce.pl
Agata Zając
agata.zajac@mbp.kielce.pl
Inspektor Danych Osobowych

Renata Sztandera

41 368 54 09
renata.sztandera@mbp.kielce.pl

Placówki

Filia nr 1

Kierownik Bożena Naporowska

41 345 59 73
filia1@mbp.kielce.pl
Filia nr 2

Kierownik Ewa Sobczyńska-Niebudek

41 345 26 38
filia2@mbp.kielce.pl
Filia nr 3

Kierownik Jadwiga Kieś-Kozak

41 345 23 01
filia3@mbp.kielce.pl
Filia nr 4

Kierownik Renata Kajdan

41 344 33 14
filia4@mbp.kielce.pl
Filia nr 5

Kierownik Dorota Biskupska

41 331 22 78
filia5@mbp.kielce.pl
Filia nr 6

Kierownik Krystyna Lewandowska

575 051 210
filia6@mbp.kielce.pl
Filia nr 8

Kierownik Barbara Ząbek

41 361 47 26
filia8@mbp.kielce.pl
Filia nr 9

Kierownik Dorota Adamus

41 343 16 10
filia9@mbp.kielce.pl
Filia nr 10

Kierownik Mariola Kamyk

41 331 66 46
filia10@mbp.kielce.pl
Filia nr 11

Kierownik Beata Kamińska

41 331 83 46
filia11@mbp.kielce.pl
Filia nr 12

Kierownik Edyta Bafia

41 344 36 71
filia12@mbp.kielce.pl
Filia nr 13

Kierownik Katarzyna Iwańska

41 335 88 21
filia13@mbp.kielce.pl