Niebieska Strefa A A+ A++

Imprezy dla dzieci i młodzieży

Ziemia - nasza planeta - nasz dom

18 listopada odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Ziemia - nasza planeta - nasz dom”. Razem z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 15 oglądaliśmy film pt. Home - poświęcony życiu na naszej planecie, przeglądaliśmy także książki związane z tą tematyką. Spotkanie zakończyło się cukierkowym poczęstunkiem.

.

Czytaj dalej

Milusińscy na wakacjach

Gwarno i wesoło było w naszej filii w piątek 28 maja. Właśnie w tym dniu odwiedziły nas dzieci z PS nr 33. Przedszkolaki opowiedziały nam o swoich wymarzonych wakacjach, odgadywały zagadki, przeglądały książki związane z latem. Na zakończenie miłej wizyty, my otrzymaliśmy kolorowe rysunki a dzieci słodki upominek.

Czytaj dalej

Ziemia - nasza planeta - nasz dom

9 marca odbyło się drugie spotkanie z cyklu „Ziemia - nasza planeta - nasz dom”. Tym razem, z dziećmi ze SP nr 15, rozmawialiśmy o znaczeniu wody w życiu planety i człowieka. Oglądaliśmy w Internecie jak wygląda życie w kropli wody, przeglądaliśmy książki związane z tematem zajęć. Na zakończenie spotkania wspólnie z dziećmi rec…

Czytaj dalej

Przedszkolaki w bibliotece

5 lutego gościliśmy kolejną grupę dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 33. Dzieci zaznajomiły się z pracą w bibliotece, poznały zasady korzystania z jej zbiorów. Na zakończenie spotkania wypożyczyły książkę o przygodach Mikołajka.

Czytaj dalej