A A+ A++

Archiwum

Kiermasz Książki dla Hani Terleckiej

25 stycznia 2020 r. zakończył się dwudniowy charytatywny kiermasz książki, który MBP w Kielcach zorganizowała na rzecz Hani Terleckiej. Dziękujemy fundacjom, instytucjom, szkołom i osobom prywatnym za pomoc w jego organizacji oraz wszystkim, którzy wspomogli datkami szczytny cel tego przedsięwzięcia.

Fotogaleria

Czytaj dalej

Akcja ZIMA W MIEŚCIE 2020

Nie każdy wie, że ferie zimowe można fajnie spędzić w bibliotece.
Czy polegają tylko na czytaniu książek? Otóż nie! Przyjdź i przekonaj się sam!
Warto przyjść do nas niż siedzieć w domu i się nudzić.

Dla najaktywniejszych uczestników zajęć przewidzieliśmy upominki ufundowane przez Wydawnictwo Literatura.

Zaproszenie dla Olgi Tokarczuk

Podczas spotkania z Olgą Tokarczuk w Centrum Premier w Warszawie dyrektor Anna Żmudzińska przekazała noblistce zaproszenie od Prezydenta Kielc Bogdana Wenty oraz torbę wykonaną przez radną Agatę Wojdę. „Kielce mnie kochają, prawda?” – powiedziała pisarka. "Oczywiście, Pani Olgo, a czytelnicy w Kielcach czekają!"

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W niedzielne popołudnie 12.01.2020 r. wiele instytucji włączyło się do corocznej akcji WOŚP. Okazuje się, że kielczanie mają wielkie serca. Miło nam, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu i dołożyć cegiełkę na rzecz dzieci.

Fotogaleria

Komunikat 2

Informujemy, że w związku z kontrolą księgozbioru Filia nr 9 (ul. Okrzei 9) będzie nieczynna od 27.01.2020 r. do 1.02.2020 r. Zbiory można zwracać w pozostałych placówkach MBP. Za utrudnienia przepraszamy.

Komunikat 1

Informujemy, że w związku z kontrolą księgozbioru Filia nr 12 (ul. Zagórska 60) będzie nieczynna od 20.01.2020 r. do 25.01.2020 r. Zbiory można zwracać w pozostałych placówkach MBP. Za utrudnienia przepraszamy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Zagrajmy razem na rzecz dzieci! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę 12.01.2020 r. Zapraszamy do Galerii Echo (poziom -1) w godz. 14.00-17.00 do wspólnej zabawy z bohaterami książek. Warsztaty plastyczne, zagadki, stoisko z książkami – to tylko część atrakcji przygotowanych przez MBP w Kielcach.

Wesołych Świąt!

Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2020 Roku życzą

Dyrekcja i pracownicy Biblioteki

Komunikat

Szanowni Czytelnicy,

informujemy, że 24 grudnia (Wigilia) wszystkie nasze placówki będą nieczynne, 31 grudnia (Sylwester) zapraszamy w godzinach 9.00-15.00. Za niedogodności przepraszamy i zapraszamy do odwiedzin w pozostałe dni otwarcia Biblioteki.

Uwaga remont!

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych (remont schodów), w dniach 27-28 grudnia Filia nr 5 (ul. Warszawska 147) będzie nieczynna. Zapraszamy w tym czasie do korzystania ze zbiorów naszych pozostałych placówek.

Strona 1 z 7