A A+ A++

Imprezy dla dzieci i młodzieży

Wybierz filię: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | usuń filtr

Zabawa po angielsku – po raz pierwszy

Na inauguracyjne zajęcia z językiem angielskim przybyli uczniowie klasy „0” PS nr 16. Z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowanych przez panią Annę Jabłońską zadaniach. Chętnie uczyły się angielskiej piosenki, a także z radością poznawały słówka. Z pasją kolorowały też brytyjską flagę oraz uczestniczyły w zabawie rucho…

Czytaj dalej

Mamy Relax

9 marca odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Biblioteczny Klub Maluszka.

Czytaj dalej

Zaczynamy Mamy Relax

Pierwsze spotkanie z cyklu Mamy Relax za nami. Książki, zabawki, teatrzyk, śmiech i rozmowy - to wszystko dla mam i ich pociech.

Czytaj dalej

Biblioterapia

W ramach biblioterapii do filii nr 9 przyjechały dzieci wraz z opiekunami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2. Z zainteresowaniem obejrzały naszą bibliotekę. Niektóre osoby dziwiły się jak dużo mamy książek. Nasi goście wysłuchali książeczki Franklin czyta kolegom. Na zajęciach plastycznych, jak na bibliotekę przy…

Czytaj dalej

Tupcio Chrupcio i ptaszek

Przedszkolaki bardzo lubią Tupcia Chrupcia i dlatego z dużym zainteresowaniem wysłuchały o jego świętach. Bardzo im się spodobał sposób, w jaki Tupcio naprawił swój błąd.

Czytaj dalej

Święta tuż, tuż!

18 grudnia bibliotekę naszą odwiedzili uczniowie kl. III C SPI. Tematem spotkania były zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Dzieci z dużym zaangażowaniem opowiadały o tym, jak u nich w domu wyglądają święta, jak się do nich przygotowują i co pojawia się na wigilijnym stole. Zajęciom towarzyszyły zagadki związane ze świętami…

Czytaj dalej

Święta Misia Tulisia

Z maluchami z PS nr 16 rozmawialiśmy o świętach. O tym, co się przygotowuje do jedzenia i jak się spędza ten świąteczny czas. Przedszkolaki dowiedziały się także, co jest najważniejsze w Świętach Bożego Narodzenia dla Misia Tulisia.

Czytaj dalej

Tappi i Święty Mikołaj

Grupa dzieci z PS nr 16 wysłuchała dwóch opowiadań o przygodach siłacza Tappiego. Najbardziej podobało im się to, którego bohaterem jest Święty Mikołaj. Przedszkolaki chwaliły się także, co Mikołaj przyniósł im w prezencie.

Czytaj dalej

Mikołajki

6 grudnia uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Kielcach wysłuchali opowiastek o świętach Tupcia Chrupcia i o zimie. Na zajęciach praktycznych wspólnie wykonaliśmy Mikołaje. Uczniom bardzo spodobała się zabawa polegająca na wsypywaniu ryżu do skarpetek.

Czytaj dalej

Kochamy misie

29 listopada 2019 r. odwiedziliśmy dzieci z PS nr 16. Przedszkolaki wysłuchały opowieści o marzeniach małego misia. Treść książki oraz ilustracje bardzo im się spodobały. Druga grupa poznała przygody Misia Tulisia.

Czytaj dalej
Strona 1 z 33