Niebieska Strefa A A+ A++

Imprezy dla dzieci i młodzieży

Wybierz filię: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | usuń filtr

W lewo w prawo, jeszcze raz w lewo

O bezpieczeństwie na drodze rozmawialiśmy z przedszkolakami z PS nr 42.

Czytaj dalej

Bezpieczny powrót do szkoły II

20 września kolejna grupa z PS nr 32 wzięła udział w zajęciach o ruchu drogowym. Podczas zajęć dzieci zdobyły wiele cennych informacji jak bezpiecznie poruszać się na drodze.

Czytaj dalej

Bezpieczny powrót do szkoły

Po wakacyjnej przerwie Filię nr 10 odwiedziła grupa 6-latkow z PS nr 32. Dzieci wzięły udział w zajęciach "Bezpieczny powrót do szkoły. Odgadywały zagadki drogowe, wskazywały dobre i złe zachowania na drodze, omawiały znaki drogowe. Dużą atrakcją okazało się mini miasteczko drogowe. Dzieci odgrywały scenki jak bezpiecznie porus…

Czytaj dalej

Festiwal baniek

Festiwal baniek przy Filii nr 10 na zakończenie wakacji to naprawdę strzał w dziesiątkę. Dzieci z Sieci Świetlic i Klubów Środowiskowych "4 Kąty" miały mnóstwo radości. Nie ukrywamy, że dorośli również.

Czytaj dalej

Warsztaty z wyobraźnią II

Drugi dzień warsztatów dla dzieci z Ukrainy był bardzo twórczy i pełen radości. W Filii nr 10 dzieci spędziły miło czas, a wykonanymi przez siebie pracami mogły pochwalić się w domu. Kolorowe mozaiki i bajkowe ilustracje będą przypominać im kielecką bibliotekę.

Czytaj dalej

Warsztaty z wyobraźnią

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Dzieci z Ukrainy mogły wykazać się swoją kreatywnością i pomysłowością podczas "warsztatów z wyobraźnią”. Dwudniowe zajęcia przygotowała Filia nr 10 specjalnie dla nich. Dzieci podczas warsztatów wyklejały, układały z koralików barwne mozaiki, tworzyły budowle z piasku kinetycznego, kolorowa…

Czytaj dalej

Zręczne wakacje III

Dziś odbył się ostatni dzień Akcji Lato. Dzieciaki ze świetlicy 4-kąty stworzyły piękne mozaiki, które wkrótce ozdobią ściany Filii nr 10.


Czytaj dalej

Zręczne wakacje II

Drugi dzień Akcji Lato w Filii nr 10. Mozaiki nabierają coraz więcej barw.

Czytaj dalej

Zręczne wakacje

Pierwszy dzień Akcji Lato w Filii nr 10 przebiegł pod hasłem "Zręczne wakacje". Dzieci z Polski i Ukrainy świetnie się bawiły tworząc diamentowe mozaiki. Już wkrótce efekty ich pracy stworzą galerię prac.

Czytaj dalej

Nie taki Wilk straszny

Na kolejnych zajęciach z grupą przedszkolaków z PS nr 42 okazało się, że nie taki Wilk straszny. Dzieciom tak spodobała się seria o sympatycznym wilku, że wypożyczyli aż 9 książeczek do przedszkola, aby lepiej poznać przygody bohatera naszego spotkania.

Czytaj dalej
Strona 1 z 40