Niebieska Strefa A A+ A++

Imprezy dla dzieci i młodzieży

Wybierz filię: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Poczytalnia | usuń filtr

Świąteczny czas

8 grudnia przedszkolaki z PS nr 42 wzięły udział w zajęciach o tematyce świątecznej. Wysłuchały opowiadania "List do Mikołaja", następnie przy dźwiękach piosenki "Ulepimy dziś bałwana" stworzyły Olafa, bohatera bajki "Kraina Lodu". Dzieciaki ubrały także świąteczną choinkę oraz stworzyły szopkę bożonarodzeniową.

Czytaj dalej

Mikołajkowe warsztaty

6 grudnia w Filii nr 10 dzieci ze świetlicy "4 KĄTY" świetnie się bawiły podczas tworzenia świątecznych ozdób. Reniferki i wróbelki powstały by móc zawisnąć na świątecznych choinkach. Podczas zajęć wspólnie ozdobiliśmy także naszą biblioteczną choinkę. Na zakończenie nasi goście otrzymali słodkości.

Czytaj dalej

Dzień Misia

Dzień Misia przedszkolaki z PS 42 świętowały w Filii nr 10. Dzieciaki układały puzzle, pomagały misiom pokonać labirynt i odnaleźć swój cień.

Czytaj dalej

Misie i sowy

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia przedszkolaki z PS 32 w Kielcach układały misiowe puzzle i świetnie się bawiły podczas innych przygotowanych z tej okazji konkurencji.

Czytaj dalej

Sowie zagadki

23 listopada przedszkolaki z PS 32 wzięły udział w bajkowych zajęciach pt. Sowie zagadki. Dzieciaki wysłuchały opowiadania "Sowa i dzięcioł" oraz odgadywały zagadki.

Czytaj dalej

Gdzie jest Nemo?

22 listopada, idąc śladem swoich kolegów do Filii nr 10 przybyła kolejna grupa przedszkolaków z PS 32 w Kielcach. Poprzez zabawę poznały bibliotekę i bajkowe zwierzaki, które są im bardzo dobrze znane. Zajęcia bardzo się spodobały, dlatego maluchy obiecały częściej odwiedzać naszą placówkę.

Czytaj dalej

Bajkowe zwierzaki

Tematem dzisiejszego spotkania z przedszkolakami z PS 32 były bajkowe zwierzaki. Po wysłuchaniu opowiadania "Świstaczek, który nie mógł zagwizdać" wzięły udział w przygotowanych dla nich zabawach. Dopasowywały imiona do znanych im z bajek kotów, łowiły wesołe rybki oraz "zwiedziły" zaczarowaną zagrodę. Na zakończenie wcieliły s…

Czytaj dalej

Polska - moja piękna ojczyzna

10 listopada przedszkolaki z PS nr 32 w strojach galowych z kotylionami na piersi wzięły udział w zajęciach patriotycznych.

Czytaj dalej

Mali patrioci

9 listopada przedszkolaki z PS nr 42 wzięły udział w zajęciach o tematyce patriotycznej. Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości bibliotekarki z Filii nr 10 przygotowały zabawy aby najmłodsi mogli zapamiętać, jakie są symbole i barwy narodowe. Dzieci ułożyły puzzle, pokolorowały flagi a także bawiły się z chustą animacy…

Czytaj dalej

Bajkowe przedszkolaki

Z okazji minionego Dnia Postaci z Bajek odbyły się zajęcia z trzema grupami przedszkolnymi ze Szkoły Podstawowej im. Jadwigi Mikody w Grzymałkowie. Dzieci przywitały bibliotekarkę z Filii nr 10 w kolorowych bajkowych strojach. Przedszkolaki wysłuchały opowiadań z księgi Disneya oraz ułożyły bajkowe puzzle.

Czytaj dalej
Strona 1 z 4