A A+ A++

Imprezy dla dzieci i młodzieży

Wybierz filię: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | usuń filtr

Świąteczne życzenia

9 grudnia odbyło się spotkanie z uczniami klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 18 poświęcone nadchodzącym świętom. Czytano okolicznościowe wiersze i opowiadania. Dzieci poznały niektóre tradycje związane z Bożym Narodzeniem, wykonały także własne kartki świąteczne.

Czytaj dalej

Andrzejki

27 listopada w ramach akcji „Biblioteka podwórkowa” zorganizowano Andrzejki, które były wspaniałą zabawą dostarczającą wielu przeżyć i emocji. Biblioteka stała się miejscem tajemniczych wróżb. Wróżono z butów, odczytywano wróżby ukryte w balonikach.

Czytaj dalej

Jesień puka do drzwi

27 listopada podsumowaliśmy konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Jesień puka do drzwi”. Dzieci biorące w nim udział otrzymały dyplomy i nagrody.

Czytaj dalej

Miś rozdaje prezenty

25 listopada Miś rozdawał prezenty wszystkim dzieciom, które w tym dniu przyszły do biblioteki wypożyczyć książki.

Czytaj dalej

Misiolandia

23 listopada o godz. 10:00 odbyło się spotkanie z przedszkolakami Przedszkola Samorządowego nr 26 z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzieci poznały historię pierwszego pluszowego niedźwiadka, wymieniały najbardziej znane z książek i filmów misie, wysłuchały opowiadania o Misiu Paddingtonie.

Czytaj dalej

Szczęśliwy książę

20 listopada odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji Biblioteka podwórkowa.

Głównym punktem spotkania była interpretacja losów tytułowego szczęśliwego księcia i jaskółki z opowiadania Oskara Wilde'a. W celu nawiązania późniejszej dyskusji, opowiedziano tę historię. Podczas opowieści pokazywane były rysunki przedstawiające je…

Czytaj dalej

Akcja biblioteka podwórkowa

06.11.2009 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji Biblioteka podwórkowa. Grupa wolontariuszy w każdy piątek w godz. od 16:00 do 18:00 prowadzić będzie zajęcia w bibliotece m.in. wspólne czytanie książek, rysowanie, gry i zabawy.

Czytaj dalej

Akcja biblioteka podwórkowa

23.10. 2009 r. o godz.16:00 w Filii nr 3 (os. Czarnów - ul. Jagiellońska 36) odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji Biblioteka podwórkowa. Biblioteka podwórkowa umożliwia dzieciom uzyskanie większego dostępu do nauki i kultury, poprzez kontakt z książką, sztuką i innymi środkami wyrazu. Jednym z celów akcji jest ułatwienie…

Czytaj dalej