Bajkowe zagadki 2

2024-03-14

W drugiej odsłonie bibliotecznych bajkowych zagadek wzięły udział trzy grupy przedszkolaków z Akademii Kreatywności, Niepublicznego Przedszkola z oddziałami Integracyjnymi. Były to Skowronki, Sowy i Orły. Silna grupa dzieci w różnym wieku okazała się prawdziwymi „orłami” w dziedzinie bajkowego świata zagadek. Starsi koledzy wspierali młodszych, dużo frajdy przedszkolakom przysporzyła też nasza zabawa, w której należało pokonać tor przeszkód stawiając w odpowiedni sposób ręce i nogi. Bardzo spodobała się też dzieciom przepięknie wydana seria książek z bajkami Disneya, dostępna w bibliotece. Goście Filii nr 9 poznali też tajniki książek dla niewidomych oraz audiobooków i książek elektronicznych, które udostępnia biblioteka.