Z Tupciem Chrupciem fajnie jest!

2023-09-28

Radosna grupka z Mini College'u odwiedziła naszą kolorową bibliotekę. Dzieci z ciekawością wysłuchały historii Tupcia Chrupcia („Tupcio Chrupcio Przedszkolak na medal”), który na początku nie chciał iść do przedszkola. Osobiście nie pamiętają takiej sytuacji – uwielbiają swoje zajęcia i ciocie, za nic nie chciałyby zostać w domu! U nas też jest wesoło, dlatego w ramach poznawania księgozbioru postanowiliśmy wyruszyć w podróż pociągiem między bibliotecznymi regałami. Maluchy zapoznały się także z zasadami zapisu do biblioteki oraz obejrzały książki. Na koniec wykonały zakładki z Tupciem Chrupciem, które zabrały na pamiątkę do domu. Przedszkolaki świetnie się bawiły i obiecały wrócić, by wypożyczyć książki.