Wakacyjny Angielski z ProfiLingua na wesoło w Bibliotece V

2023-08-02

Kontynuując wakacyjny cykl spotkań ze Szkołą Językową ProfiLingua, zaprosiliśmy dzieci z grupy „Pszczółek” i „Sów” z PS nr 14, które pod czujną opieką swoich Pań Ali i Klaudii wybrały bibliotekę na edukacyjne zajęcia wakacyjne. Spotkanie poprowadzone przez bardzo sympatyczną lektorkę polegało na nauczaniu słówek w języku angielskim w formie różnych zabaw. Uczestnicy poznawali nazwy zwierząt i wybierali zakładki, aby następnie je pokolorować i zabrać ze sobą do domu. Hitem okazał się wspólny śpiew piosenki pt. „I love books”. Wszyscy szybko zapamiętali tekst. Zabawowa forma zajęć sprawiła, że maluchy były zaangażowane w myśl zasady „bawiąc – uczyć”. Dzieci opuszczały filię bardzo zadowolone. Zapraszamy kolejnych uczestników. Wypatrywać Was będziemy już w przyszłym tygodniu.