Wakacyjne plażowanie z książką - Teatrzyk KAMISHIBAI i moc wesołych zabaw

2023-08-16

Wakacyjna Akcja Lato w Filii nr 2 MBP nieustannie trwa! W kolejną już środę odwiedziły nas przedszkolaczki z grupy „Sówki” z Przedszkola nr 14. Po zaprezentowaniu bajki w obrazkowym teatrzyku, dzieci na rozgrzewkę odgadły bezbłędnie hasła letniej krzyżówki, a następnie rozpoczęły pracę w zespołach. Układanie puzzli, rozwiązywanie rebusów, wyszukiwanie ukrytych elementów na obrazku, składanie jednego obrazu z pociętych i pokolorowanych części to zadania, z którymi zmierzyli się dzisiejsi uczestnicy. Z każdej konkurencji wychodzili zwycięsko i co najważniejsze z uśmiechem. Tradycyjnie już nasi najmilsi ułożyli z zakrętek napis Biblioteka.

Czas został wypełniony po brzegi, a dzieci opuszczając mury naszej filii już deklarowały chęć złożenia nam kolejnej wizyty. Dziękujemy pięknie za dzisiaj i czekamy na Waszych kolegów i koleżanki już w kolejną środę!