Wernisaż malarstwa

2023-06-15

W bibliotece nie tylko o książkach - wiemy nie od dziś. Przekonali się o tym nasi wielokrotni goście - grupa V z PS nr 3 w Kielcach. Tym razem wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu - otwarciu mini wystawy prac malarskich swej koleżanki Aleksandry Puchały. Mała artystka tworzy od trzeciego roku życia, doskonali techniki, rozwija formę i rozmiary obrazów. Ola chętnie odpowiadała na liczne pytania swoich kolegów z grupy przedszkolnej - może jej prace staną się inspiracją do działania dla innych? Wernisaż zwieńczył poczęstunek, przygotowany przez mamę Oli. Przedszkolaki były pod dużym wrażeniem wydarzenia, kończącego ich przygodę ze spotkaniami w naszej filii. Do zobaczenia w szkolnej rzeczywistości!