Maluszki w bibliotece

2023-05-30

30 maja odwiedziły nas „Maluszki” z Przedszkola Niepublicznego AQQ. Była to ich pierwsza wizyta w naszej filii dlatego też zapoznały się z zasadami korzystania z biblioteki. W związku z Dniem Matki, który był obchodzony 26 maja, dzieci wysłuchały książeczki „Moja mama jest najwspanialsza” autorstwa Ward Mett. Omawialiśmy rolę mamy w życiu rodziny – za co ją kochamy, co lubi mama, jakimi cechami się charakteryzuje. Oczami przedszkolaków ręce mamy są do przytulasów, uszy zawsze gotowe do wysłuchania, oczy są pełne miłości, usta do czytania bajek, śpiewania i pocieszania, serce pełne miłości, ciepła i zrozumienia a nogi do wspólnych zabaw, spacerów w znane i nieznane. Na zakończenie zajęć maluszki wykonały kolorowy bukiet kwiatów dla mamy.