Nudzie mówimy nie, czyli kolejne spotkanie z angielskim

2023-02-08

Pamiętacie małych wielkich odkrywców, którzy w zeszłym tygodniu zawitali do naszej biblioteki na spotkanie z językiem angielskim. W piękny, słoneczny choć trochę mroźny poranek 8 lutego nadarzyła się kolejna okazja. Lektorzy z Centrum Edukacyjnego ProfiLingua w Kielcach w zabawny sposób przybliżyli dzieciom nazwy części ciała. Od dzisiaj maluchy bezbłędnie nazwą głowę, rękę, buźkę, nogę a nawet brzuszek. Piosenki, rymowanki i arkusze prac to doskonały sposób na trudne angielskie słówka. Kolejne koty za płoty w bibliotecznych potyczkach z angielskim. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia - Thank you very much and Good bye.

P.S. Tyle wrażeń, że zapomnieliśmy wspomnieć o wielkim doświadczeniu z wodą i świeczką. Dbając o wszelkie bezpieczeństwo obserwowaliśmy tajemnicze „unoszenie się” świeczki i „połykanie” wody przez odwróconą do góry dnem szklankę. Było super!!!