2023-02-27

Grupa „Pszczółek” pod opieką Pani Ali z PS nr 14 rozpoczęła nowy tydzień od wizyty w bibliotece. W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom przedszkolaki wysłuchały opowiadania pt. ”Szare piórko” autorstwa Wiery Badalskiej. Trzeba przyznać, że były żywo zainteresowane treścią, więc później nie miały problemu z odpowiedziami na zadawane pytania. Sprawę ułatwiała im przygotowana tablica poglądowa ilustrująca bohaterów czytanej książki. W nagrodę za celne odpowiedzi przedszkolaki przeniosły się w świat 3D, a to za sprawą książek o morskich zwierzętach, smokach i bajkowych postaciach.

Tradycyjnie, nie zabrakło zaproszenia do zapisania się do biblioteki i wypożyczania książek. Obietnice padły, miejmy nadzieję, że dzieci dotrzymają słowa i wrócą do Filii nr 2 z rodzicami.