Cała Polska czyta dzieciom w papierowym świecie KAMISHIBAI

2023-12-07

Nasze skromne, ale już świątecznie przystrojone podwoje stanęły dziś otworem przed przemiłymi gośćmi z grupy Pani Uli o wdzięcznej nazwie „Motylki” z Przedszkola nr 14. Spotkanie zapoczątkowała rozmowa o tradycjach mikołajkowych, a dzieci chętnie mówiły o otrzymanych wczoraj prezentach.

Następnie, zaciekawione przedszkolaki zasiadły na widowni drewnianego teatrzyku i uważnie śledząc pokazywane kolejno plansze z ilustracjami, z zapartym tchem słuchały opowiadania o Maszy i jej przygodach w odcinku „Święto na lodzie”. Dziękujemy pięknie naszym gościom za kulturalne zachowanie podczas przedstawienia.

Ostatnim, ale jakże ważnym elementem naszego spotkania było oglądanie książek i prezentacja literatury dla najmłodszych w 3D. Zapraszamy ponownie!