PożegnaNIE!!!

2022-09-05

I tak dobiegły końca wakacyjne spotkania z cyklu „Biblioteka w plenerze, czyli z lekturą pod chmurą”. Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej zadbała, o to aby mali miłośnicy książek z Czarnowa wesoło spędzali wakacje. Było wspólne czytanie, zajęcia w „Akademii Sztuk Plastycznych”, gimnastyka i zabawy plenerowe. Dzisiaj 5 września korzystając z pierwszych wrześniowych, ciepłych dzionków wszystkim dzieciakom wręczamy dyplomy, niespodzianki i dużą porcję dobrego humoru. Przyda się w szkole i przedszkolu. I tak przebiegało ostatnie spotkanie z LOTTO, ale nie ostatnie dzieci z bibliotekarzami. Dzieciaczki pokochały książki, odkrywanie w nich nieznanych i magicznych światów i powiedziały, że chcą jeszcze. Pozostało nam jedno – ogłaszamy: wakacje za nami, ale po co te smutne minki – czas do kolejnych letnich miesięcy wypełnią nam spotkania w bibliotece. Czekają tam na Was książki, szalone pomysły i super zabawa. Zapraszamy!

P.S. Galeria „Trzy po trzy” pochwalić się może nową eskpozycją - w oknach zawisły prace, które wykonali nasi mali artyści. Warto zobaczyć – polecamy!!!