Wesoły powrót do szkoły

2022-09-01

Mali miłośnicy książek z Czarnowa wesoło spędzali wakacje, a dzisiaj po rozpoczęciu roku szkolnego znów przybiegli do nas. Czwartkowe popołudnie postanowili spędzić w najsłynniejszej bibliotece, czyli w Bibliotece w plenerze. Pogoda dopisała, humor był przedni – więc i zabawa była na 100 fajerek. Kolorowe koce, książeczki to dla ducha, a dla ciała zabawa w słynnego wygibajtusa, który zachęcał do udziału w czytaniu na trawie. Wśród propozycji książkowych prym wiodły te poświęcone przygodom Pana Zagadki (ostatnio zajmował się odnalezieniem profesora Żabki) i Kaczorka, który szukał przyjaciół. Czy profesor Żabka się odnalazł, czy kaczorek został przyjacielem? Kto ciekawy, niechaj szybko biegnie do biblioteki, gdzie na pewno znajdzie odpowiedź.

Każe wakacyjne spotkanie w plenerowej bibliotece wypada super, i tak było dzisiaj. Nisko kłaniamy się Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej, która zadbała o małych miłośników książek z kieleckiego osiedla Czarnów.