OdLottowa zabawa

2022-08-11

Wakacje, ach wakacje. W zaprzyjaźnionej bibliotece, 11 sierpnia odbył się piknik zorganizowany w ramach projektu dofinansowanego przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej. Czy może być super zabawa bez książek – NIE! Dlatego też pojawiły się kolorowe książki, kredki, kartki i inne rzeczy. Wszystko, co potrzebne do wspólnej zabawy. Piknikowe koce zamieniły się w czytelnię i atelier plastyczne. Wędrując przez zaczarowane krainy bajek, baśni i opowiadań wraz z dziećmi przeżywaliśmy niesamowite przygody. Szkoda, że czas płynie tak szybko – ale nie potrzebne smuteczki. Już wkrótce kolejna odsłona „OdLOTTOwego” pikniku pod zawołaniem „Biblioteka w plenerze, czyli z lekturą pod chmurą”. Dziękujemy za wspólną zabawę i promocję czytelnictwa. Do zobaczenia!

P.S. Od wczoraj filia nr 3 jest najlepszym miejscem nie tylko na Czarnowie, ale i w Kielcach!