Piknik rodzinny

2022-06-04

4 czerwca odbył się Piknik Rodzinny dla mieszkańców osiedla Herby. Z powodu niesprzyjającej pogody został przeniesiony na teren kompleksu sportowego SP nr 5 oraz Filii nr 4. Moc atrakcji przyciągnęła sporo osób. Wszyscy świetnie się bawili i w czasie imprez odbywających się na sali gimnastycznej i tych w bibliotece. Przygotowałyśmy sporo różnorodnych gier i zabaw rodzinnych. Można było odrysowywać swoją dłoń na planszy i zapisać swoje imię, sprawdzić, jakie sny miał Prosiaczek, poszukać w ulu słodkości nie dając się zaatakować pszczołom, odgadywać Puchatkowe zagadki i z elementów układać kolorowy plakat. Każdy chętny mógł sobie zrobić fantazyjne zdjęcie przy Fotobudce. Najmłodszym dużo frajdy sprawiało obserwowanie "magicznych kwiatków" rozkwitających na wodzie. W innej części biblioteki dzieci grały w Grę Planszową XXL "W krainie baśni" oraz tworzyły letni pejzaż z biedronkami, motylami i pszczółkami. Wszyscy, którzy tego dnia zdecydowali się nas odwiedzić z pewnością nie żałowali swojej decyzji.