Dzień mamy - bajka logopedyczna

2022-05-25

Dziś w naszej bibliotece było świątecznie i wyjątkowo. A dlaczego? Dlatego, że 26 maja obchodzimy najpiękniejsze majowe święto – Dzień Matki. Z tej okazji dzieci z PS nr 5 przyszły do naszej filii, żeby dla swoich mam zdobyć dyplom Super Mamy. Nie było łatwo, ale było warto. Zanim przystąpiły do zadań, zwiedziły bibliotekę i zapoznały się z projektem – „Mała książka – wielki człowiek”. Następnie wysłuchały bajki logopedycznej o Dniu Mamy, potem z entuzjazmem ćwiczyły buzie na zupełnym luzie, a na koniec rozwiązywały zagadki dotyczące członków swoich rodzin. Dopiero kiedy przebrnęły przez wszystkie konkurencje, otrzymały dyplomy dla swoich mam. Kochane Mamy - jak powiedziały Wasze dzieci, jesteście niezastąpione. Nikt tak jak Wy nie czyta bajek na dobranoc, ani nie całuje bolącego paluszka, ani nie potrafi robić wielu rzeczy jednocześnie - po prostu jesteście SUPER.