Odwiedziny u Dzieciaków.pl

2022-03-24

24 marca bibliotekarki z Filii 11 odwiedziły dwie grupy w Niepublicznym Przedszkolu "Dzieciaki.pl". "Tuptusie" - czyli dzieci z najmłodszej grupy - wysłuchały opowiadania o złośliwej koparce z książki "Autka i przyjaciele" A. Szuby-Jabłońskiej. Maluchy z przejęciem rozmawiały o zachowaniu niegrzecznego pojazdu i obiecały, że nie będą postępować tak jak koparka. Dzieci obejrzały też różne książeczki i dowiedziały się, w jaki sposób mogą zapisać się do biblioteki i tam je wypożyczyć. Z kolei nieco starsze "Bystrzaki" rozmawiały z nami o wiośnie, odgadywały zagadki i bawiły się w żabki uciekające przed bocianem. Oczywiście nie zabrakło też oglądania książek i słuchania opowiadań o pojazdach. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe zakładki i obiecały odwiedzić nas w bibliotece ze swoimi rodzicami.