Eko piknik na początek roku szkolnego

2021-09-10

Już trudno zliczyć, który to raz filia nr 2 MBP w Kielcach otrzymuje zaproszenie do współudziału w osiedlowym pikniku. Miło mam, że jesteśmy rozpoznawani, doceniani. Osiedlowa parafia pw. św. Pallotiego wraz z Caritas Laudato si po raz drugi zjednoczyła brać osiedlową na wspólnej zabawie. Pogoda dopisała i dopisali uczestnicy, zwabieni gwarem, muzyką, zabawami, stoiskami z rękodziełem i zapachami unoszącymi się z grilla. W rolę szefów kuchni (i nie tylko) wcielali się Pani Kasia oraz księża Wojciech i Marcin. Należy wspomnieć, iż organizatorzy wyszukali i zaprosili osiedlowe talenty, m.in. Panią Dorotkę i Pana Arkadiusza, których prace prezentowane były w bibliotecznej galerii. Wielu młodych uczestników zabaw to nasi czytelnicy, a pozostali zapałali również chęcią zapisania się do biblioteki. Gorące podziękowania dla przyjaciół biblioteki z WTZ z Panią Edytką, Klubu Senior + i Pana Adama za okazaną pomoc. Bez Was to nie byłoby to samo!