Piknik rodzinny

2021-08-28

Piknik rodzinny, zorganizowany 28 sierpnia 2021 r. przez Dom Kultury "Sabat", przyciągnął tłumy mieszkańców osiedla Świętokrzyskie. Wśród różnorodnych atrakcji nie zabrakło tych związanych z książką. Na stanowisku przygotowanym przez Filię nr 11 można było pograć w baśniową grę, zmierzyć się z pytaniami z różnych dziedzin wiedzy kręcąc kołem fortuny oraz sfotografować się w przebraniu Shreka, Kubusia Puchatka czy innej bajkowej postaci. Dzieci nie zrażały się długim oczekiwaniem w kolejce i chętnie uczestniczyły w przygotowanych konkurencjach. Bibliotekarki miały okazję przypomnieć się tym czytelnikom, którzy dawno nie zaglądali do biblioteki oraz zaprosić do niej nowe osoby. Mamy nadzieję, że uczestnicy pikniku zaczną korzystać ze zbiorów osiedlowej filii i będą z tego równie zadowoleni, jak ze wspólnej zabawy.