Witajcie wakacje

2021-06-24

Czwartkowy poranek zachęcił nas do ostatniej w tym roku szkolnym wizyty w zaprzyjaźnionym Przedszkolu Samorządowym nr 26 w Kielcach. Dzisiaj nasi milusińscy żegnają ukochane panie na długie dwa miesiące, ale nie żegnają się z biblioteką. Wakacje to dobra pora na czytanie. Na dzisiejszy piknik wraz z panią bibliotekarką „wybrały” się misiowe książeczki. Spośród wszystkich, ukrytych w wiklinowym koszyku, dzieciom spodobała się opowieść o misiu, który przywędrował z dalekiego Peru. Tak, tak, to Paddington. Niesamowite perypetie małego pluszowego misia to dobry sposób na świetną zabawę w rodzinnym gronie. Kto ciekawy, co spotkało Paddingtona, tego serdecznie zapraszamy do Filii nr 3 – adres znajdziecie na biało-pomarańczowej piłce. Szukajcie jej w przedszkolu – na pewno się gdzieś ukryła! Czas spędzony w przedszkolu to czas zabawy i radości. Za każde spotkanie dziękujemy! Z niecierpliwością czekamy na kolejne, już wakacyjne spotkania. Do szybkiego zobaczenia!!!