Kubuś Puchatek zaprasza dzieci na swoje urodziny II

2021-10-22

To już kolejna grupa dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 14, którą Kubuś Puchatek zaprosił do wspólnego świętowania swoich urodzin. Gromadnie przybyły ze swoimi Paniami, a od progu naszej osiedlowej biblioteki czekało na nie moc atrakcji. Z teatrzykiem kamishibai ta grupa dzieci spotkała się po raz pierwszy i zachwytom nie było końca. Wysłuchały w skupieniu Kubusiowych przygód. Z puzzlami poszło im gładko, podobnie jak z innymi grami zręcznościowymi. Misie Haribo konsumowały za pomocą pałeczek do sushi, miodek wylizały aż do czystych talerzyków. Kubuś zaproponował zabawę taneczną, a dzieci chętnie z niej skorzystały: tańczyły, skakały i klaskały w rytm muzyki. W wolnej chwili przeglądały książeczki, wszystkie o Kubusiu. Spotkanie zakończyła sesja zdjęciowa z bohaterem przyjęcia.