Pierwsza wizyta pierwszoklasistów

2018-11-05

Pierwsza wizyta pierwszoklasistów z SP nr 34 odbyła się w naszej bibliotece 5. listopada. Dzieci dokładnie obejrzały sobie całą bibliotekę, zapoznały się z zasadami korzystania z niej i wysłuchały książki Orianne Lallemand O Wilku, który nie lubił chodzić. Wilkowi znudziło się ciągłe chodzenie, dreptanie, bieganie i podskakiwanie czego przykrym rezultatem były pęcherze i odciski. Tylko na jaki środek lokomocji się przerzucić? Rower? Tak bardzo lubi czuć wiatr na pysku. Auto? Wie, gdzie jest kierownica. Samolot? Zostałby asem przestworzy. Okazało się jednak że po spróbowaniu podróżowania różnymi środkami lokomocji Wilk zatęsknił za chodzeniem pieszo. Po miłym spędzeniu czasu, w towarzystwie sympatycznego Wilka, dzieci otrzymały kolorowe zakładki.