Pierwsza wizyta w bibliotece

2017-03-09

9 marca 2017 roku naszą bibliotekę odwiedziła grupa 4 i 5-letnich dzieci z Niepublicznego Dwujęzycznego Przedszkola Twórczych Umysłów SUNNY KID Academy. Uczestnicy spotkania grzecznie wysłuchali informacji, w jaki sposób można wypożyczać książki i jak należy obchodzić się z nimi, żeby nie uległy zniszczeniu. Dodatkowo z opowiadania Kamyczek w bibliotece dowiedziały się, jakie skarby można znaleźć na półkach w bibliotece. Po wysłuchaniu kolejnego opowiadania Franklin i książka z biblioteki maluchy dokończyły tworzenie wiosennych kwiatów z bibuły, które wraz z kolorowymi zakładkami zabrały do przedszkola. W trakcie ponadgodzinnego spotkania dzieciaczki miały okazję zwiedzić również bibliotekę szkolną, która mieści się za ścianą.