Poranek z Franklinem

2017-03-17

17 marca odwiedziła nas grupa przedszkolaków z PS nr 34. Była to ich pierwsza wizyta w bibliotece. Dzieci zwiedziły wszystkie pomieszczenia biblioteki, zapoznały się z jej pracą, księgozbiorem i zasadami zachowania się w placówce. Z uwagą wysłuchały opowiadania Kamyczek w bibliotece, poprawnie odpowiedziały na pytanie, jak należy obchodzić się z książkami. Następnie postanowiliśmy razem poznać bibliotekę szkolną. Po wycieczce maluchy zapoznały się z przygodami Franklina i pokolorowały obrazek z sympatycznym żółwikiem. Ale to nie był koniec atrakcji, cała grupa świetnie bawiła się podczas przyczepiania ogonka osiołkowi a na koniec każde dziecko otrzymało kolorową zakładkę do książki. Wszystkie dzieci opuszczały naszą kolorową bibliotekę zadowolone z odwiedzin.