Indiańskie wakacje

2016-06-30

30 czerwca zainicjowaliśmy cykl spotkań pod hasłem „Akcja Lato w Bibliotece - Indiańskie Wakacje”. Mimo że, na pierwsze zajęcia przybyła nieliczna grupa dzieci, to nie przeszkodziło, by razem świetnie się bawić. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od zajęć plastycznych polegających na zrobieniu kolorowych pióropuszy. Późnej, kiedy wszystkie głowy zostały przepiękne przybrane, każdy z uczestników sprawdził swoją zręczność łowiąc indiańskie imię. Basia stała się Łagodną Panterą, Wojtek otrzymał przydomek Sprytny Bizon, a Alan - Rączy Jeleń. Mała squaw wykazała się najlepszą sprawnością w rozgrywanych konkurencjach i stała się wodzem naszego plemienia. Na zakończenie dzieci wysłuchały indiańskiej opowieści, a potem musiały pokonać tor przeszkód.

Zapraszamy na kolejne wakacyjne spotkania w bibliotece.