Jesień najpiękniejszą porą roku

2016-10-05

W dniu dzisiejszym odwiedziły bibliotekę uczniowie z klasy IIIf SP nr 34. Po przypomnieniu zasad korzystania z biblioteki i obchodzenia się z książką, dzieci wymieniały pory roku i krótko charakteryzowały każdą z nich. Zgodnie stwierdziły, że najpiękniejszą porą roku jest jesień, ponieważ jest najbardziej kolorowa. Po wysłuchaniu opowiadania pt. Typowo jesienne zajęcie cała grupa stwierdziła, że najlepszym zajęciem, nie tylko na jesień, jest czytanie książek. Dzieciaki miały świetną zabawę rozwiązując jesienno-kolorową krzyżówkę obrazkową, a grupa, która poprawnie i najszybciej to zrobiła otrzymała nagrody. Na zakończenie otrzymały wizytówki naszej filii z zaproszeniem do odwiedzenia biblioteki.