Quilling w bibliotece

2015-07-28

Już od rana na naszych gości czekał stół ze specjalnymi materiałami przeznaczonymi do pracy oraz słodki poczęstunek. Punktualnie o jedenastej zjawili się nasi milusińscy. Dziś głównym punktem programu był „quilling w bibliotece”. Dzieci były bardzo zainteresowane tematem i długo zastanawiały się, co to takiego. Po objaśnieniu techniki zabraliśmy się do pracy. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że jest to bardzo proste zajęcie, ale Wiktor, Natalia oraz drugi Wiktor przekonali się, że wcale tak nie jest. Zabawa kolorowymi paskami nie była taka prosta, najważniejsze jednak, że cała grupa świetnie się bawiła. Papierowe filigramy okazały się trudne, ale do okiełznania. Udało się nam wykonać kolorowe podobizny piesków. Końcowy efekt był wspaniały i bardzo ucieszył przybyłych gości. Gorąco zapraszamy naszych najmłodszych na kolejny pełen niespodzianek wtorek. Zabawę rozpoczynamy od godziny 11.