Wakacje, ach wakacje - V

2014-07-18

I oto nadszedł piątek, ostatni dzień naszych bibliotecznych spotkań. Wraz z otwarciem biblioteki stawili się wszyscy - Zuzia, Gabi, bliźniaczki oraz Kuba, Mateusz i Janek. Dzisiejsze zajęcia odbywały się w Planszolandii. Kuba, jako panujący król grzybobrania, wyzwał na pojedynek pozostałych chłopców, dziewczynki natomiast walczyły ze złym wilkiem. Potem przyszedł czas na wielki konkurs gry w „Chińczyka”. Przy planszach zasiedli najlepsi zawodnicy. Rozgrywki było bardzo emocjonujące. Po dogrywkach, mistrzynią „spaceru” po Wielkim Chińskim Murze została Zuzia, kolejne miejsca zajęły Julia i Ola. Na zwycięzców czekały nagrody, pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia. Niestety dzisiaj żegnamy się na długie trzy tygodnie. Mamy jednak nadzieję, że nasi milusińscy o nas nie zapomną i będą nas odwiedzać. Czekamy i do zobaczenia.