Biblioteka - magiczne miejsce

2013-09-23

23 września odwiedziły nas maluchy z Przedszkola Happy Days. Kilkoro z nich było już wcześniej w bibliotece ze swoimi rodzicami bądź starszym rodzeństwem, ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród takiej ilości książek. Z ciekawością przeszły więc między regałami wypożyczalni i czytelni dla dorosłych, zadając przy tym wiele pytań. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Wszystkim bardzo podobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały i komentowały. A, że spotkanie w bibliotece nie mogło odbyć się bez głośnego czytania, wysłuchały opowiadania o trzech małych świnkach oraz zabawnego wierszyka o przygodach Kotki Mrusi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wizyty przedszkolaków w naszej bibliotece.