Biblioteka Podwórkowa

2013-05-13

W minioną sobotę po dwutygodniowej przerwie do naszej biblioteki zawitała Biblioteka Podwórkowa. Pani Justyna z wielką niecierpliwością oczekiwała na przybycie małych fanów dobrej zabawy z książką. Kilka minut po godzinie dziewiątej przybyli Maja i Piotr. Maja wtajemniczyła młodszego kolegę w tradycje związane z zaczarowaną walizą, w której tym razem dzieci znalazły książeczkę o origami. Jako miłośnicy książek postanowili wykonać nietypowe zakładki. W ruch poszły nożyczki, papier kolorowy i inne elementy ozdobne. Myślicie, że składanie papieru to prosta sprawa. Mylicie się! Nasi milusińscy byli bardzo wytrwali. Już po kilku minutach powstały barwne i przepiękne zakładki. Dwa tygodnie temu Piotr wyzwał na pojedynek Oskara - dzisiaj próbie poddana została Maja. Partyjce warcab sędziowała pani Justyna. Niestety czas upłynął bardzo szybko i nadszedł czas rozstania. Pani Justyna zapowiedziała nowe niespodzianki i nowe pomysły na udaną zabawę. Do zobaczenia.