Biblioteka podwórkowa

2013-03-16

W minioną sobotę, 16 marca wraz z wybiciem godziny dziewiątej do biblioteki zawitali: Gabrysia, Maja, Oliwka i oczywiście Oskar. Po chwili do dzieci dołączyły panie Joasia i Justyna. Milusińskich czekała kolejna niespodzianka - tym razem biblioteka zamieniła się w pracownię modelarską. W ruch poszło „Fimo” czyli specjalny rodzaj modeliny. Dziewczynki, jak przystało na małe kobietki przystąpiły do wykonywania pięknej biżuterii. Mała Gabrysia z małą pomocą pani Justyny wykonała kucyka. Oskar samodzielnie wykonał breloczek do kluczy. Gdy małe bibeloty były już gotowe rozpoczęto wykonywanie pudełek, w których ukryte zostaną małe cudeńka. Mimo nawału pracy modelarskiej dzieci znalazły również chwilę na lekturę ulubionej książki o krasnoludkach (które przygotowywały się do świąt w królestwie Skrzatów) i zabawy plastyczne. Co czeka nas za tydzień?… póki co to tajemnica. Do zobaczenia w przyszłą sobotę - mamy nadzieję, że po raz kolejny będziemy wspaniale się bawić.