Biblioteka podwórkowa

2013-02-09

W sobotni poranek, 9 lutego do naszej placówki zawitały stałe bywalczynie Maja i Oliwka. Po chwili przyszła mała Marysia - nowa fanka Biblioteki Podwórkowej. Panie Agnieszka i Justyna zaproponowały im zabawę z maskami. Zanim jednak rozpoczęto zabawę dziewczynki postanowiły poczytać. Maja czytała Marysi przepiękne polskie baśnie. Nie zabrakło też hitu Biblioteki Podwórkowej - książki o przygodach kolorowej plamki. Po lekturze przyszedł czas na zabawę. Przy niewielkiej pomocy pań powstały: maska w kształcie kociej głowy, karnawałowa a nawet miniaturowa, dla ulubionej maskotki Marysi. Czas w miłym towarzystwie płynie niestety szybko. Przyszła pora na pożegnanie, ale za tydzień znowu się spotkamy.