Czekamy na Mikołaja

2013-12-05

Zbliżają się mikołajki, więc Święty Mikołaj zostawił w bibliotece list adresowany do dzieciaków z PS 24. Tym razem postanowił obdzielić ich prezentami, gdy wykonają poprawnie 5 specjalnie przygotowanych zadań. Pierwsze były wyścigi reniferowych zaprzęgów po śnieżne kule, potem odnajdywanie konturów wylosowanych zabawek. Następnie przyszedł czas na test zręczności i sprytu. Siedzące w kółku przedszkolaki musiały podawać sobie dzwoneczek w taki sposób, aby nie wydał on żadnego dźwięku. Dwa ostatnie zadania - sprawdzian na pomocnika Mikołaja (pakowanie prezentu) oraz kompletowanie jego stroju - również nie sprawiły dzieciom większego problemu. Dlatego też każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki uśmiechnięty i z prezentem w ręku.

.