Czary mary w Szkole Muzycznej

2013-12-03

Dzisiaj przywitały nas Sady i gościnne progi Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach. Powitał nas także dyrektor, sympatyczne panie ze świetlicy i spora gromadka dzieci. Celem naszej wizyty było rozdanie nagród laureatom konkursu plastycznego, promocja naszej biblioteki, a w szczególności wywołanie uśmiechów na twarzach dzieci. Przydał się do tego kapelusz uśmiechmistrza. Kilku niedowiarków nie mogło pojąć jak to możliwe, że bibliotekarki znają się na czarach. Musieli nawet sprawdzić okulary prowadzącej, narodziło się bowiem podejrzenie o używanie przez nią podczerwieni. Badanie nic podobnego nie wykazało, a skrzętnie ukrywane tajemnice filii nr 5 są nadal bezpieczne. Kto chciałby je odkryć, zapraszamy do biblioteki. Odsłonimy rąbka tajemnicy tym, którzy w ciągu najbliższych 3 lat wypożyczą co najmniej 313 książek.