Biblioteka podwórkowa

2013-01-19

W minioną sobotę 19 stycznia, pomimo iż trwają ferie do biblioteki zawitała Biblioteka Podwórkowa. Panie Agnieszka i Joasia „zabawiały” jedynego uczestnika spotkania - Oskara. Ten ostatni, jak zwykle chętnie wysłuchał czytanej mu bajeczki, ale z większym entuzjazmem przystąpił do rozgrywek gier planszowych. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach - „Tęcza: gra w kolory” oraz „Kot w butach”. Pani Joasia dopingowana przez Oskara i panią Agnieszkę podjęła się arcytrudnego zadania - ułożenia puzzla „High School Musical” w kształcie serca. Doping pomógł i zadanie zostało wykonane. Przy dobrej zabawie i w dobrym towarzystwie czas płynie szybko ale nastała chwila pożegnania. Ale za tydzień znowu jest sobota - więc do zobaczenia.