Biblioteka podwórkowa

2012-04-27

To już jedno z ostatnich spotkań Biblioteki Podwórkowej w naszej bibliotece. Niedługo przeniesie się ona na prawdziwe podwórko (chyba że pogoda nie dopisze, to nasza biblioteka jest do dyspozycji maluchów). W piątkowe popołudnie wolontariuszki Justynka, Sylwia i Agusia z niecierpliwością wyczekiwały na małych podopiecznych. Ci nie zawiedli. Stawili się Maja, Sandra, Krystian, Miłosz, Igor, Seweryn oraz Daria. Jak zwykle był czas na ulubioną lekturę, ale przede wszystkim na wspaniałą zabawę. W poprzednim tygodniu powstawała lotnicza flotylla, w tym ogród pełen zaczarowanych dyni. I tak powstały dynie bojowe o numerze OM 10, dynie horrorki, dynie barwne oraz dynie śmieszki. Trudno było się rozstać. Do zobaczenia za tydzień.