Mili goście

2012-02-16

W czwartek 16 lutego odwiedziła nas grupa dziewcząt z kieleckiego oddziału Stowarzyszenia „U Siemachy”. Na spotkaniu omówiliśmy drogę książki od jej zakupu aż do rąk czytelnika. Wspominaliśmy jak wyglądał kartkowy system wypożyczania książek, dziewczęta wypisywały karty książki, kartę czytelnika. Następnie zapoznały się ze stroną internetową biblioteki, dowiedziały się też jakie możliwości i udogodnienia zaoferował nam w codziennej pracy system biblioteczny. Na koniec spotkania pokolorowały bałwanka i ponaklejały na nim informacje o godzinach pracy filii, za co na pożegnanie otrzymały zakładki do książek oraz czasopisma dla dziewcząt z atrakcyjnymi dodatkami. Bardzo zadowolone zapowiedziały kolejną wizytę.