Biblioteka podwórkowa

2012-12-15

W minioną sobotę 15 grudnia odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Biblioteki Podwórkowej. Mimo niesprzyjającej pogody do biblioteki zawitali Maja, Oskar oraz panie Joasia i Agnieszka. Jak zwykle Oskar próbował sił w grach planszowych (niezawodne grzybobranie w stumilowym lesie, oraz quizie geograficznym), Maja natomiast „urządzała” dom Krasnoludków - bohaterów „Wielkiej encyklopedii Krasnoludków”. Gdy ten został ukończony przyłączyła się do wspólnej gry. Pani Agnieszka i Oskar próbowali swoich sił w origami modułowym. Jak na pierwsze spotkanie z tym typem zabawy poszło im całkiem dobrze. W zabawie uczestniczyła również zaprzyjaźniona z biblioteką suczka Maja, która stała na straży tajemniczej walizki. Godziny minęły w oka mgnieniu i przyszedł czas na pożegnanie. Dzieciaki złożyły paniom świąteczne życzenia i obiecały, że powrócą do biblioteki już w pierwszą sobotę stycznia. A więc do zobaczenia.