Biblioteka podwórkowa

2012-11-10

W sobotni ranek do biblioteki zawitali stali goście - Oliwia, Maja, Wiktoria, Amelka i Oskar. Po chwili do grona „podwórkowiczów” zawitali nowi członkowie - mała Oliwia i Tomasz (wolontariusz). Panie Agnieszka i Justyna rozpoczęły wesołą zabawę. Oskar postanowił zostać mistrzem gier planszowych. Grając w „Kopciuszka”, „Kolory” i warcaby próbował pokonać pozostałych zawodników. Mimo jednej porażki został sobotnim mistrzem gier. Maja i Oliwia kontynuowały spis książek ukrytych w walizie. Pozostałe dziewczynki oddały się lekturze ulubionych książek i malowaniu kolorowanek. Pani Justyna postanowiła wraz ze starszymi dziewczynkami Mają i Oliwią wykonać laurkę dla mamy, zawierającą życzenia w wielu językach. W ruch poszły więc słowniki. Zabawa była przednia i czas upłynął bardzo szybko. Ale już za tydzień znowu się spotkamy.

.