Biblioteka podwórkowa

2012-10-27

Nastąpiła mała zmiana. Nasi milusińscy spotkali się z paniami z Biblioteki Podwórkowej nie w piątkowe popołudnie, lecz w sobotni ranek. I tak Oliwia, Maja, Wiktoria, Amelia i Oskar w świetnych humorach przybyli na spotkanie z paniami - Agnieszką i Justyną. Zgodnie z tradycją zabawę rozpoczęto od otwarcia wielkiej walizy. Oskar, jak przystało na prawdziwego mężczyznę, rozpoczął od partii warcabów. Maja i Oliwia przeprowadziły spis książek zgromadzonych w walizie. Powstała z nich wielka książkowa wieża. Wśród książek dziewczynki odnalazły m.in. wesołą książeczkę Doroty Gellner pt. Duszki, stworki i potworki. Lektura była przednia. Znalazł się też czas na gimnastykę - czyli zabawę w wygibusy i gry planszowe. Czas upłynął szybko i trzeba było się pożegnać. Do zobaczenia w kolejną sobotę.