Mikołajkowe niespodzianki

2011-12-05

5 grudnia w bibliotece zapanował nastrój radosnego oczekiwania na prezenty. Wszystko to za sprawą dzieciaków z PS nr 4, które chciały wziąć udział w mikołajkowym spotkaniu pełnym niespodzianek. W tematykę zajęć wprowadziło ich głośne czytanie bajeczki pt. Witajcie u św. Mikołaja. Potem wszyscy pomagali skompletować strój Mikołaja i starali się jak najszybciej odpowiadać na podchwytliwe pytania zadawane przez panią bibliotekarkę. Wreszcie na salę wniesiono „mikołajowy” worek i dzieci musiały zmierzyć się z niełatwym zadaniem. Należało rozpoznać dotykiem wylosowany przedmiot i powiedzieć, do czego on służy. Na koniec okazało się, że Mikołaj zostawił drobne upominki, które bardzo ucieszyły naszych gości z przedszkola.

.