Czy w bibliotece mieszka miś?

2011-11-24

Miękki, puchaty i taki z łatką. Kto to taki? Każde dziecko dobrze wie, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” Wprawdzie jego święto przypada 25 listopada, ale my zaczynamy świętować już dzisiaj. Z tej okazji w naszej bibliotece zaroiło się od pluszowych misiów. Były te zupełnie malutkie, które nosimy w kieszeni na szczęście, czy też te wielkie, które trudno jest objąć i wreszcie te sławne, o których mówi się niemal w każdej części świata, takie jak Kubuś Puchatek i Miś Uszatek. W tym dniu nie było widać końca zabawy, a na naszych gości - sympatyczne czterolatki z PS nr 32 w Kielcach - czekały różne atrakcje, m.in. zabawy ruchowe „Przytul misia” i „Stary niedźwiedź mocno śpi”, mnóstwo „misiowej” muzyki i oczywiście małe co nieco.