Imprezy dla dorosłych

Dzień Kobiet w Klubie Seniora

2023-03-08

8 marca Filia nr 1 otrzymała zaproszenie do Klubu Seniora na obchody Dnia Kobiet. Spotkanie swą obecnością zaszczycili: dyrektor Kancelarii Prezydenta Miasta Kielce pan Sławomir Stachura oraz Katarzyna Perdzyńska-Zarzeczny - specjalista ds. inicjatyw społecznych i współpracy. Pan dyrektor przekazał życzenia w imieniu Prezydenta Kielc pana Bogdana Wenty i zaprosił wszystkich zebranych do obejrzenia w Centrum Geoedukacji wystawy marynistycznej „Morskie opowieści”. Dodatkową atrakcją podczas dzisiejszego spotkania była wystawa fotograficzna pana Tadeusza Matuszaka pt. Kieleckie panoramy. Pan Matuszak wygłosił prelekcję na temat swoich prac. Na zakończenie dzisiejszego święta wszyscy skosztowali słodkości, które jak zwykle przygotowały Panie pracujące w Klubie.