Imprezy dla dorosłych

Sąsiedzkie ubieranie choinki

2022-12-12

Nasza biblioteka, podobnie jak w roku ubiegłym, została zaproszona na sąsiedzkie ubieranie choinki. Dekorowanie świątecznego drzewka odbyło się 12 grudnia o godz. 15.00 w Miejscu Aktywności Mieszkańców przy ulicy 1 Maja 238. Na tę sympatyczną  okoliczność wybrałyśmy się z przygotowanymi przez nas bibliotecznymi dekoracjami.

W zimowe popołudnie zebrało się kameralne grono mieszkańców, a przyniesione przez nich światełka, kolorowe bombki i łańcuchy w mig zawisły na osiedlowym drzewku. W zapadającym zmierzchu, wśród lecących z nieba śnieżynek przepięknie prezentowała się roziskrzona kolorowa choinka.

Zadowoleni z efektów swojej pracy, zmarznięci, ale roześmiani uczestnicy przeszli do pomieszczenia Klubu, by tam również udekorować ozdobami zielone drzewko.

W czasie sąsiedzkiego ubierania choinek świetnie się bawiliśmy. Bardzo nam smakowało serwowane gorące kakao i przepyszne ciasto. Było wesoło i sympatycznie. Po degustacji smakołyków cała grupa śpiewała kolędy, do których przygrywał na akordeonie Pan Michał.